.:: opuszczone v1.0 ::.   Opuszczone lotnisko - Kluczewo

 Na temat owego obiektu nie mogę się zbytnio rozpisać, ponieważ nie mam obecnie zbyt wielu informacji na ten temat. Namiary na miejscówkę podesłali nam koledzy od ASG - za co dziękujemy ;)
 Fakty - lotnisko było kiedyś wykorzystywane do stacjonowania radzieckiej floty powietrznej... dlatego wokół powierzchni płyty lotniska znajdują się hangary "parkingowe". Oczywiście w okolicy znajduje się tak także kompleks obsługi... hangary, garaże, a nawet duże budynki byłego hotelu(?) - którego niestety nie daliśmy rady już zwiedzić, a nawet do niedawna działająca szkoła... dlatego wyjazd ponowny w to miejsce jest bardzo aktualny.
 Obecnie niektóre jednostki są wykorzystywane wtórnie, teren jest prywatny i zamknięty - i jak spotkacie pana zataczającego się na rowerze z psem, śmigającego po pasie lotniska - to możecie dostać upomnienie ;)
 Pogłoski głoszą także że jeśli brakuje Ci paliwa to jedź na pobliskie lotnisku pola i po prostu wysysaj z nich paliwo ;) - to efekt prawdopodobnie opuszczania nadmiaru w zbiornikach paliwowych lądujących samolotów ;) - zapraszam.


Galeria 14 sierpień 2004 r. Wyjazd I